még 100 támogatót keresünk!

A Radnóti Alapítvány Szolidaritási Ösztöndíj programja a nehéz anyagi körülmények között élő diákok számára nyújt segítséget, hogy egyenlő esélyekkel vehessenek részt az iskolai életben. Ebben a tanévben 12 diák jelentkezett ösztöndíjra, akiknek a tanulmányait és iskolai programokban való részvételét támogatjuk.

Legyél Te is a Radnóti közösség aktív támogatója, és segíts nekünk, hogy minden diáknak megadjuk a lehetőséget a sikeres jövőhöz! Ahhoz, hogy mindannyian megkapják a szükséges támogatást, 100 támogató kicsi, de havi rendszeres hozzájárulására van szükségünkTámogasd a diákokat az alábbi összegekkel:

• Havi 3 000 Ft – Hozzájárulsz egy diák kirándulásaihoz vagy iskolai programjaihoz.
  • Havi 6 000 Ft – Segítesz egy tanulónak tanszerek, könyvek vagy digitális eszközök beszerzésében.
  • Havi 10 000 Ft – Egy diák részvételét támogatod az iskolai táborokban és versenyeken.

A diákok ösztöndíja havonta maximum 50 000 Ft, és a Te hozzájárulásod segít abban, hogy mindannyian megkaphassák ezt az esélyt.

CSATLAKOZZ KÖZÖSSÉGÜNKHÖZ, ÉS TÁMOGASD KÖZVETLENÜL A DIÁKOK TANULMÁNYI SIKEREIT ÉS JÖVŐJÉT!

Minimum adomány 1000 Ft

Ft
Személyes adatok

Összes adomány: 3 000Ft

Támogatás banki átutalással

Természetesen banki utalással is van lehetőség támogatni az Alapítványt. Az ehhez szükséges adatok:

Név: ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Alapítvány

Bank: Kereskedelmi és Hitelbank Rt.

Számlaszám: 10200940-21515853

Nemzetközi számlaszám (IBAN): HU61 1020 0940 2151 5853 0000 0000